Kontakt

Kontakta oss när du är intresserad av ett samarbete, vill ha råd kring en idé eller vill ha hjälp med ett hus du tänker bygga.

Jobb
Är du intresserad av att jobba med oss? Skicka en ansökan till info@amnebyforslund.se med en kort presentation av dig själv och din bakgrund. Bifoga CV och portfolio om max 10 mb.

Amneby Forslund
Arkitekter AB
info@amnebyforslund.se
Org.nr: 556852-5579

Malin 283x175

Malin Amneby – CV
Arkitekt SAR/MSA
malin.amneby@amnebyforslund.se
+46 (0)706 62 92 59

.

Ruusa 283x175

Ruusa Viljanen-Rossi
Arkitekt & Byggnadsantikvarie
ruusa.viljanen-rossi@amnebyforslund.se
+46 (0)705 83 12 11

.

Alvaro 283x175

Alvaro Albaizar
Arkitekt SAR/MSA
alvaro.albaizar@amnebyforslund.se
+46 (0)70 747 81 67

.

Tove 283x175

Tove Grönroos
Arkitekt MSA
tove.gronroos@amnebyforslund.se
+46 (0)706 92 87 79

.

Stefan 283x175

Stefan Forslund – CV
Arkitekt SAR/MSA
stefan.forslund@amnebyforslund.se
+46 (0)704 97 67 39

.

Elenor 293x175

Elenor Engblom
Byggnadsutformare
elenor.engblom@amnebyforslund.se
+46 (0)731 41 41 42

.

Denise 283x175

Denise Hanna Kassab
Arkitektpraktikant
denise.h.kassab@amnebyforslund.se
+46 (0)762 33 55 89

.

Anna G 283x175

Anna Grundmark
Arkitekt MSA
anna.grundmark@amnebyforslund.se
+46 (0)70 720 92 25

.